Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strážný/strážná

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26152080761 | aktuálnost: 27.04.2024

G4S Services s.r.o.

Upřesňující informace

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Slavíková, tel. 724 793 669, e-mail: ivana.slavikova@cz.g4s.com. Pracovní doba: nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny - denní i noční.
Požadujeme: profesní kvalifikace STRÁŽNÝ, kód 68-008-E výhodou (pomoc při jeho získání), trestní bezúhonnost, komunikativnost, čistý trestní rejstřík.
Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace a CCTV.
Nabízíme: stravenky, příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, příjemný kolektiv.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Požadujeme

Jiné

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Háj 374, Kralice na Hané, 79812

Region: Olomoucký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený