Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strážný

referenční číslo: 2000213213 | aktuálnost: 05.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Strážný

Pro našeho klienta, bezpečnostní agenturu, která zajišťuje bezpečnost objektu pro dočasně zajištěné cizince, hledáme posilu na pozici Strážný.

Náplň práce:

  • Zajištění bezpečnosti a ochrany daného objektu
  • Pravidelné obchůzky
  • Ochota pracovat na směny

Požadujeme:

  • Fyzickou zdatnost (práce vhodná i pro OZZ a ID)
  • Čistý trestní rejstřík
  • Základní znalost PC
  • Praxe na podobné pozici - výhodou
  • Certifikát strážného - výhodou

Nabízíme:

  • Možnost spolupráce na HPP nebo dohodu
  • Finanční ohodnocení v rozmezí 20 000 – 25 000 Kč
  • Náborový příspěvek 7 000 Kč
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost nástupu ihned
  • Příplatky za noční, svátky, víkendy
  • Místo výkonu práce: Vyšní Lhoty

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vyšní Lhoty,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Profese: pracovník ostrahy

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Občerstvení na pracovišti