Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strážní - primárně pro OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29112780721 | aktuálnost: 27.04.2024

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Upřesňující informace

Picková Veronika, tel.: +420 724 793 669 (pondělí-pátek), e-mail: veronika.pickova@cz.g4s.com

Náplň práce: zapisování aut do knihy, pochůzková činnost (pochůzku, která zabere zhruba 15 minut, je potřeba vykonat každé dvě hodiny), zvedání telefonů

Možnosti směn:
? nepřetržitý provoz
? pondělí - neděle
? 6:00 - 18:00 a 18:00 - 6:00

Požadujeme: komunikativnost, flexibilitu, spolehlivost, fyzickou i psychickou odolnost, trestní bezúhonnost, základní vzdělání, profesní kvalifikaci 68-008-E "Strážný" výhodou (možnost získat přes G4S).

Zaměstnanecké výhody:
? Zázemí a stabilita nadnárodní společnosti
? Flexibilní plánování směn
? Občerstvení za zvýhodněné ceny
? Nástup možný IHNED
? Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci
? Kompletní uniforma zdarma
? Příspěvek na reprezentaci
? Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
? VIP sleva na produkty Datart
? Sleva na divadelní představení
? Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky
? Výhodné pojištění odpovědnosti za škody

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 123 - 123 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Tiskařská 599/12, Praha,

Region: Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený