Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strážní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28840340798 | aktuálnost: 29.04.2024

DISCRET TS s.r.o.

Strážní

Upřesňující informace

Sojka O., tel.: 774155101, e-mail: ostraha@discret.cz
Skupina společností DISCRET shání pracovníky ostrahy na zabezpečení objektu státní správy na Praze 9.

Náplň práce:
Obsluha bezpečnostních technologií
Správa klíčového hospodářství
Pochůzková činnost
Dohled nad pohybem osob v objektu

Nabízíme:
Práci na HPP (preferujeme) nebo DPP
Hodinovou sazbu od 125,- Kč / h + zákonné příplatky + odměny.
Pravidelné směny
Zázemí stabilní společnosti

Požadujeme:
Čistý trestní rejstřík
Spolehlivost, zodpovědnost a flexibilitu
Zkušenost v oboru výhodou, ne podmínkou
Certifikát strážného výhodou, ne podmínkou (nutno dodělat do 3 měsíců po nástupu)
Invalidita velkou výhodou - jsme chráněná dílna.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sokolovská 855/225, Praha,

Region: Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený