Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový nákupčí - Plzeň

referenční číslo: 53120 | aktuálnost: 19.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš předchozí zkušenost ve strategickém nákupu alespoň 2 roky? Máš komunikativní angličtinu a rád/ráda by si ji v práci aktivně využíval? Tak hledáme právě tebe. Staň se důležitým článkem projektového týmu v zastoupení nákupního oddělení. Stačí nám poslat tvůj životopis.
nákup materiálu pro zajištění výrobního procesu v rámci nových projektů hlavní zástupce oddělení nákupu na projektovém řízení výběr dodavatelů ve spolupráci s projektovým týmem koordinace nákladů na projektu sledování termínů dodávek materiálu provádění změn a nápravných opatření při nedodržení dodacích termínů dodržování rozpočtu materiálových nákladů sledování průběhu reklamací komunikace s dodavateli

Požadujeme

ukončené vzdělání nejlépe SŠ technického zaměření předchozí zkušenost ve strategickém nákupu - alespoň 2 roky angličtina pro běžnou komunikaci - ideálně B2

Nabízíme

13. plat měsíční bonusy k výplatě příspěvek na dopravu příspěvek na dovolenou příspěvek na ŽP nebo penzijní připojištění možnost využít závodního stravování (dotované) 25 dní dovolené sick days vzdělávací a jazykové kurzy důkladné zaškolení na pozici flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup