Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strategický nákupčí s angličtinou

referenční číslo: 53931 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám zkušeného nákupčího do strojírenské společnosti na Novojičínsku. Pokud máte na obdobné pozici zkušenost a zvažujete profesní změnu, neváhejte nám o sobě dát vědět!
Řízení, organizace a koordinace aktivity nákupu zaměřené na dlouhodobější, plánované činnosti Spolupráce se současnými dodavateli, vyhledávání nových dodavatelů Vyjednávání cen s dodavateli a hodnocení dodavatelů Příprava subdodavatelských smluv Sledování plnění smluvních vztahů a nákupních objednávek Spolupráce s odbory/odděleními napříč společností Řízení nákupní strategie a průzkum trhu

Požadujeme

Středoškolské vzdělání znalost AJ min. úroveň B2 (slovem i písmem) Zkušenosti s projektovým řízením výhodou Znalost čtení výkresové dokumentace Řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001 Řidičský průkaz sk.B Dobré komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme

Týden dovolené navíc Pružná pracovní doba Příspěvek na penzijní připojištění Dotované závodní stravování Příspěvek na dopravu Příspěvky na životní jubilea, výročí apod. Cafeterie Možnost kariérního růstu Zkrácená pracovní doba na 7,5 h Závodní preventivní péče, volnočasové aktivity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup