Typ nabídky

Minimální mzda

Strategický nákupčí - m/ž (60-80.000 Kč)

referenční číslo: 42521 | aktuálnost: 01.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme zkušeného kandidáta s více než 5 lety zkušeností v oblasti strategického nákupu nebo Category managementu, který by byl zodpovědný za veškeré dodávky vstupních komponentů pro výrobu. Hledáme kandidáta s výbornou znalostí angličtiny, jak písemné, tak ústní - rozšíříte náš globální tým!
V případě Vašeho zájmu prosím o zaslání Vašeho CV v českém a anglickém jazyce.

Úspěšná mezinárodní společnost hledá novou posilu na pozici:

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - M/Ž (60-80.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za dodávky vstupních komponentů pro výrobu
  • Určování strategického směru ve výběru dodavatelů
  • Výběr dodavatelů, vyjednávání podmínek a budování jejich sítě
  • Odpovědnost za náklady a smlouvy
  • Optimalizace nákupních procesů a postupů
  • Řízení interní koordinace
  • Podpora operativního nákupu
  • Součást globálního týmu

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru Supply Chain nebo Operations Management, doplněné o vzdělání v strategickém nákupu
  • Minimálně 5 let praxe na podobné pozici
  • Angličtina na komunikativní úrovni pro denní použití
  • Zkušenosti s výběrovým řízením dodavatelů a vyjednávání kontraktů
  • Zkušenosti s technickými zakázkami v oblastech elektroniky a elektrotechniky, mechaniky nebo chemie
  • Praxe ve strategickém plánování
  • Týmový hráč s ochotou k občasným zahraničním cestám

Nabízíme

  • Mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba s možností občasného HO
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Práce vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup