Typ nabídky

Minimální mzda

Strategický nákupčí | HO | orlickoústecko

referenční číslo: 5-20-399805 | aktuálnost: 30.11.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti v nákupu a umíte vyjednávat se zahraničními dodavateli? Jste typ pro strategické plánování a řízení své vlastní komodity?

Pokud ano a máte zájem pracovat v moderních prostorách společnosti, zašlete nám Váš životopis a my se s Vámi ihned spojíme!

Co Vás na pozici čeká:

- Tvorba a udržování strategie pro svou komoditu
- Zpracování materiálových nabídek pro vaši komoditu
- Zajištění efektivní implementace nových projektů se svými dodavateli
- Zpracování výkazů výkonnosti dodavatelů a zajištění potřebných plánů pro rozvoj dodavatelů
- Správa smluvních podmínek vůči svým dodavatelům vč. iniciativy na snižování nákladů
- Spolupráce se zahraničním týmem kolegů

Požadujeme

- Minimálně SŠ vzdělání
- Komunikace v AJ na denní bázi, minimálně znalost B2
- Zkušenosti v oboru strategického nákupu podmínkou
- Zkušenosti s plasty, plechy, obráběné díly, lité materiály, obaly a spojovací materiál velkou výhodou
- Znalosti o hráčích na trhu, kteří dodávají vaše komodity do Evropy
- Komunikační dovednosti k zajištění otevřené a jasné komunikace se zákazníky ohledně přizpůsobených nestandardních dílů
- Zkušenosti z práce ve struktuře komoditního managementu (bude přínosem)

Nabízíme

- Dovolená 5 týdnů
- Bonusová složka
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Stravenkový paušál
- Volnočasové benefity

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Ústí nad Orlicí, Lanškroun,

Region: Pardubický kraj, Česká republika

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy