Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strategický nákupčí - elektro - rieter

referenční číslo: 51369 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Rieter CZ s. r. o., se sídlem v Ústí nad Orlicí, je součástí švýcarského koncernu. Zabýváme se vývojem, výrobou, montážemi, servisními činnostmi v oblasti strojů pro předení a dodávkami náhradních dílů pro tyto stroje. Zároveň také poskytujeme globální služby v rámci koncernu Rieter.

Máte zkušenosti z výroby v oblasti elektro?
Umíte vyjednávat, konstruktivně argumentovat s dodavateli, ale také s kolegy z výroby, jakosti apod.?
Jste proaktivní a zodpovědní, dokážete přebírat iniciativu a problémy řešit s lehkostí?
Disponujete komunikativní AJ pro spolupráci v mezinárodním prostředí?
Zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce

• Tvorba, implementace a rozvíjení globální nákupní strategie v rámci produktové skupiny pro náhradní díly
• Výběr, navazování a budování vztahů s dodavateli v rámci dlouhodobé spolupráce
• Vedení jednání s dodavateli ohledně materiálu, nákladů a dodacích podmínek
• Vyhledávání alternativních materiálů a hledání technického řešení
• Pozice zahrnuje cestování v rozsahu 5 – 15 % ročního času

Požadujeme

• Zkušenost s nákupem v oblasti elektro
• Velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti
• Technické myšlení a orientace ve výkresové dokumentaci
• Schopnost týmové spolupráce v rámci mezinárodního týmu (AJ B1 alespoň)
• Schopnost samostatného analytického a strategického uvažování
• Proaktivita, samostatnost, pozitivní přístup

Nabízíme

• Osobní přístup a zázemí silné a stabilní společnosti
• 25 dní dovolené
• Dobré platové ohodnocení plus odměny
• Příspěvek na stravné
• Přátelské prostředí
• Podpora odborného růstu a vzdělávání
• Dotovanou možnost ubytování v místě výkonu
• Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika