Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nákupčí pro projekty - automotive

referenční číslo: 54789 | aktuálnost: 15.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do nově vytvořeného oddělení projektového nákupu ve výrobní společnosti hledám zkušené kolegy, kteří ho pomůžou nastartovat a rozjet! Vaším hlavním úkolem na této pozici bude výběr a definování těch nejvhodnějších dodavatelů pro nové projekty. Kompletní support Vám poskytnout zkušení kolegové z Německa, na Vás pak bude zajistit ten nejlepší materiál pro nové projekty zpracovávané v Jihlavském závodě. Náplň práce: vyhledávání dodavatelů pro různé materiálové skupiny organizace výběrových řízení, jejich vyhodnocování dle stanovených interních předpisů komunikace s dodavateli, jejich hodnocení a rozvoj spolupráce s projektovými manažery i globálním nákupem optimalizace nákladů (vyjednávání cen)

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technické povědomí (schopnost řešit technické díly) praxe v oblasti strategického či přímo projektového nákupu zkušenosti s vyhledáváním a výběrem dodavatelů AJ na dobré komunikativní úrovni ochota zaškolit se cca 1 - 2 měsíce v Německu řp. B

Nabízíme

fajn kolektiv a stabilní zázemí motivační mzdu dle zkušeností a další odměny příspěvky na stravování pružnou pracovní dobu a po zapracování možnost HO 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijko zahraniční služební cesty možnost pracovního rozvoje Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět" vč. přiložení životopisu v ČJ i AJ!!!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl