Typ nabídky

Minimální mzda

Strategic Purchaser

referenční číslo: 52514 | aktuálnost: 02.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci v oblasti nákupu, ale neláká vás korporátní prostředí? Máte zkušenosti se strategickým nákupem? Pak pro vás mám skvělou příležitost – staňte se součástí týmu našeho klienta, kterým je tradiční česká výrobní společnost s přátelským kolektivem!
Zajištění kompletní agendy předsériového nákupu v automotive (od poptávání, vyjednávání podmínek, vyhodnocování nabídky až po výběr dodavatele a vyhledávání nových dodavatelů) Příprava veškeré smluvní dokumentace Vyhledávání úspor řešení projektů a změn v oblasti nákupu od poptávky do EOP Hodnocení dodavatelů a zajištění dalších procesů Přenosu požadavků zákazníka na dodavatele Rozvoj sítě dodavatelů Administrace nákupu v SAP

Požadujeme

Komunikativní Aj, Nj velkou výhodou Zkušenosti z oblasti strategického nákupu Komunikační a vyjednávací schopnosti Znalost MS Office, SAP výhodou Znalost IATF, požadavků na dodavatele a automotive standardů Zkušenosti s komoditou plasty / kovy

Nabízíme

7hodinová pracovní doba Dotované obědy ve vlastní jídelně Zaměstnanecký úročený vklad Příspěvek na penzijní spoření Služební notebook a telefon Týden placeného volna navíc Výhodný zaměstnanecký tarif od T-mobile pro celou rodinu aj. MultiSport kartu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup