Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Strategic buyer (50-70.000 KČ)

referenční číslo: 55874 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme zkušeného a strategicky zaměřeného nákupního profesionála! Chcete se stát klíčovou součástí ve strategickém rozhodování v oblasti nákupu a dodavatelský vztahů? Anglický jazyk ovládáte na komunikativní úrovni? Pak jste to Vy, koho hledáme! Neváhejte a ještě dnes nám zašlete Vás životopis!

Dynamická společnost hledá posilu na pozici:

STRATEGIC BUYER (50-70.000 KČ)

Náplň práce

  • Zajišťování nákupu komponentů a služeb
  • Odpovědnost za rozvoj a řízení dodavatelských vztahů
  • Poskytování odborné podpory během celého procesu nákupu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost MS Office
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Komunikativnost, organizovanost a spolehlivost

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost HO
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Stabilní zázemí
  • Lokalitu: Uherskohradišťsko

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup