Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stážista/stážistka na HPP – jedinečná šance pro absolventy

referenční číslo: 54094 | aktuálnost: 06.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš studium úspěšně za sebou a nevíš, kam dál? Nechybí ti proaktivita a odhodlání skočit rovnýma nohama do práce, ale bez praxe ti jinde nedají šanci? Mám pro tebe skvělou pracovní příležitost, kde si budeš moci vyzkoušet práci v různorodých oborech, a pak zakotvit tam, kde ti to bude nejvíce vyhovovat. Navíc ve firmě, která opravdu stojí za to! Je česká, vyvíjí a vyrábí inovativní produkt na poli prvkové analýzy materiálů, a především dává příležitost šikovným absolventům.
Postupně si projdeš různými interními odděleními jako je například: Marketing a PR– zjistíš, jak se prezentuje firma navenek a jaké nástroje používá pro budování značky Projektové řízení, dotace– budeš součástí týmu, který efektivně řídí projekty a zapojení firmy do dotačních programů Účetnictví a finance – zapojíš se do fakturace, zpracování podkladů, přípravy na audit apod. Obchod – dozvíš se, jak se hledají a využívají obchodní příležitosti, a jak obchodníci budují efektivní spolupráci se svými klienty Pokud ti nějaká z oblastí sedne nejvíce, budeš se v ní moci nadále zdokonalovat.

Požadujeme

Absolvent/ka s potenciálem, který/která ocení možnost vyzkoušet si více různorodých činností a rozvíjet se v tom, co ho/ji bude bavit Tato nabídka je pro středoškoláky nebo vysokoškoláky, kteří mají (nebo v nejbližší době budou mít) dokončené studium (obchod, marketing, ekonomie, technické obory, chemie apod.) Angličtina/němčina se bude určitě hodit Podstatné jsou pro nás především proaktivní přístup a otevřená mysl

Nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr Příležitost a prostor pro osobní růst Přátelský kolektiv, který tě vždy podpoří Prostor pro inovace a využívání moderních technologiích Týden dovolené navíc Pružnou pracovní dobu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup