Typ nabídky

Minimální mzda

Stavební technolog - senior (45-60.000 Kč)

referenční číslo: 39304 | aktuálnost: 18.01.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš vystudovanou VŠ ve stavebním oboru a k tomu i praxi na obdobné pozici? Umíš si svoji práci dobře zorganizovat a jsi samostatný? Tak pošli životopis a pojď své zkušenosti uplatnit k nám!

Stabilní a perspektivní společnost hledá nového kolegu na pozici:

STAVEBNÍ TECHNOLOG - SENIOR (45-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Optimalizace technického stavu budov
  • Organizace pravidelných prohlídek
  • Zajištění technologických úkolů v péči o budovy
  • Návrhy a zpracování inovativních projektů
  • Plánování, reporting, kooperace s kolegy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - stavební
  • Praxe v oboru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativní znalost AJ / NJ
  • Zkušenosti s AutoCAD

Nabízíme

  • Kvartální/roční bonusy
  • Dovolená 25 dní
  • Notebook
  • Telefon
  • Firemní akce
  • Příspěvek na pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Kurzy a školení
  • Zvýhodněné balíčky služeb
  • Lokalitu: okr. Mladá Boleslav

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura