Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavební technik v zemědělském provozu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28903780738 | aktuálnost: 27.04.2024

BONAGRO, a.s.

Upřesňující informace

První kontakt: e-mailem, telefonicky nebo osobně (BONAGRO, a.s. Jiříkovická 340, 664 08 Blažovice)
Nástup dle dohody.

Praxe ve stavebnictví 2 roky
Orientace ve stavební a projektové dokumentaci a rozpočtech
Aktivní řidič sk. B
Znalost Word, Excel
Bezúhonnost

Náplň práce
Organizace a řízení vlastní stavební skupiny, komunikace s dodavateli stavebních prací, příprava stavebních investic, evidence staveb a pozemků

Zaměstnanecké výhody: Penzijní připojištění, životní pojištění, dodatková dovolená, zvýhodněný tarif mobilního operátora, závodní stravování

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Word, ExcelPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 39 000 - 47 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jiříkovická 340, Blažovice, 66408

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita