Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavební technik/čka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28928160718 | aktuálnost: 29.04.2024

Kubík a.s.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: stabilní zaměstnání na pozici stavební technik/čka v prosperující společnosti - práce po celé ČR. Jedná se o zodpovědnou práci, která je náležite finančně ohodnocena.
NABÍZÍME: nové pracovníky zaškolíme, nabízíme možnost zvýšení, případně rozšíření kvalifikace, penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění a další firemní benefity. NÁSTUP DLE DOHODY!
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Směnný provoz: Turnusové služby

Požadujeme

Práce s PC znalostPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B podmínkouPHP_EOL

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 1635/2, Svitavy, 56802

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy

Kubík a.s.