Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavební projektový manažer (65-75.000 KČ)

referenční číslo: 56225 | aktuálnost: 30.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte znalosti v oblasti plánování, organizace a řízení průběhu stavebních projektů? Hledáte změnu a uvítali byste dynamické a přátelské prostředí, kde budete hrát klíčovou roli? Pak jste to Vy, koho hledáme! Zašlete nám Váš životopis ještě dnes!

Dynamická společnost hledá posilu na pozici:

STAVEBNÍ PROJEKTOVÝ MANAŽER (65-75.000 KČ)

Náplň práce

  • Celková správa a realizace stavebních projektů
  • Převzetí a ověření projektové dokumentace
  • Plánování a koordinace týmu
  • Komunikace s klienty a dodavateli
  • Dodržování legislativy a normativů
  • Spolupráce se stavebními projektanty a dozorem stavby

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání stavebního/technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost stavebních a technických procesů
  • Zkušenost s pozemními stavbami
  • Technické myšlení, organizovanost, komunikativnost

Nabízíme

  • Služební automobil
  • Možnost pružné pracovní doby
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Profesní růst
  • Firemní akce
  • Lokalitu: Ostrava

Mzda: 65 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura