Typ nabídky

Minimální mzda

Stavební projektant s praxí

referenční číslo: 48978 | aktuálnost: 22.12.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do menší projekční kanceláře v centru Pardubic hledáme zkušeného kolegu na pozici Projektanta pozemních staveb - pokud už máte dost velkých korporátních společností a hledáte spíše rodinné prostředí s pohodovou atmosférou, rádi Vás mezi sebe přivítáme! Zkušenosti z oboru projektování pozemních staveb jsou podmínkou, velkou výhodou pak může být Vaše autorizace v oboru, znalost angličtiny a programu REVIT, se kterým se právě všichni učíme. Náplň práce: návrhy stavebních řešení objektů (zejména průmyslové stavby) jednání s klienty ohledně požadavků na stavbu specifikace a koordinace dodávek koordinace subdodávek a ostatních profesí

Požadujeme

SŠ/VŠ stavebního směru praxe na pozici v pozemním stavitelství práce s CAD systémy řp. B autorizace výhodou AJ výhodou znalost SW Revit výhodou

Nabízíme

příjemné a přátelské prostředí 5 týdnů dovolené 3 sickdays flexibilní pracovní dobu a Home office příspěvek na penzijko/životní pojištění příspěvek na stravování odborné vzdělávání a profesní růst V případě zájmu reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura