Typ nabídky

Minimální mzda

Stavební mistr Praha (40-55.000 Kč)

referenční číslo: 55581 | aktuálnost: 17.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti ve stavebnictví? Chcete se podílet na projektech v rámci obnovy a údržby vodovodů a kanalizací na území hlavního města Prahy?

Pak nám zašlete své CV!

Stabilní česká společnost hledá zkušené i juniornější pracovníky na pozici:

STAVEBNÍ MISTR Praha (40-55.000 Kč)

Náplň práce

  • dohled nad jednotlivými projekty na území Prahy
  • vedení týmu (3-20 pracovníků, dle projektu)
  • zodpovědnost za finanční hospodaření projektů
  • komunikace s investorem a dodavateli

Požadujeme

  • SŠ stavebního směru
  • řidičský průkaz sk. B
  • orientaci v technických výkresech
  • výhodou zkušenosti z oboru hornictví

Nabízíme

  • 13.-14. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil i k soukromým účelům
  • kvartální odměny
  • cafeterii (9.000 Kč/rok)
  • stravenky (v hodnotě 120 Kč)
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • datum nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura