Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavební mistr

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29338460727 | aktuálnost: 20.05.2024

TARPON LINE SE

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Seč
Pracovní doba: od 7:00 do 15:30 hodin
Pracovní náplň: dozorování na stavbách, koordinace a organizování pracovníků na stavbě, čtení stavebních výkresů, související agenda.
Požadavky: řidičský průkaz skupiny B, praxe ve stavebním oboru nutná, základní znalosti na PC, bezúhonnost, zodpovědnost, flexibilita.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, sick day, příspěvek na penzijní a životní připojištění, Benefit karta, příspěvek na stravování.
První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Čs. pionýrů 197, Seč,

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Oblíbené nabídky (64)