Typ nabídky

Minimální mzda

Stavební inženýr | automobil i k soukromým účelům, vhodné pro absolventy!

referenční číslo: 53997 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro ryze českou stavební společnost hledám kandidáta na pozici stavebního inženýra. Pokud právě zvažujete změnu, dejte nám o sobě vědět!
Řízení a koordinace všech fází stavebního procesu, včetně nákupu materiálů, plánování pracovního postupu, realizaci zakázky. Vedení týmu na stavbách a kontrola kvality práce a bezpečnosti pracovníků Udržování efektivní komunikace s dodavateli a subdodavateli a budování silných partnerských vztahů Řešení nesrovnalostí nebo problémů včas a s profesionálním přístupem

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání v oboru geotechnika popř. pozemní stavitelství Praxe ve stavebním oboru Proaktivita a samostatnost Autorizace v oboru geotechnika velikou výhodou

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení + prémie Služební automobil i telefon k soukromým účelům Měsíční prémie Vánoční prémie Flexibilní pracovní doba Smlouva na rok, pak na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura