Typ nabídky

Minimální mzda

Stavební inženýr - skvělá příležitost pro absolventy!

referenční číslo: 44000 | aktuálnost: 01.05.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Ryze česká stavební společnost hledá kandiáta na pozici stavebního inženýra. Máte SŠ/VŠ stavebního zaměření? Hledáte práci, kde byste mohl/a rozjet svou kariéru či si rozšířit vědomosti a nabrat nové zkušenosti? Pokud ano, neváhejte, a dejte nám o sobě vědět!
Vyhledávání veřejných zakázek Příprava a cenotvorba zakázky Kompletní zajištění svěřených zakázek Vedení týmu Komunikace s dodavateli, subdodavateli Kontrola staveb v rámci ČR

Požadujeme

SŠ/VŠ stavebního směru Praxe ve stavebním oboru (stačí praxe v rámci školy) Autorizace v oboru geotechnika výhodou

Nabízíme

Motivační finanční ohodnocení Služební automobil i telefon k soukromým účelům Měsíční prémie Vánoční prémie Flexibilní pracovní doba Smlouva na rok, pak na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura