Typ nabídky

Minimální mzda

Stavební instalatér/instalatérka, přípravář/přípravářka a instalatér/instalatérka kabelových tras

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 22624740751 | aktuálnost: 29.04.2024

rcg telco s.r.o.

Upřesňující informace

náplň práce:
- montáž, demontáž a opravy
- montáž a demontáž měřicích, ovládacích, regulačních a bezpečnostních zařízení
- montáž a demontáž, seřízení, údržba a opravy instalovaných zařízení

Požadujeme:
- samostatnost a ochotu učit se novým věcem, spolehlivost a pečlivost

Výhodou:
- znalost operačních systémů a hardware počítače

Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: 81, Nové Dvory, 41301

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince