Typ nabídky

Minimální mzda

Stavební dělník

referenční číslo: 43465 | aktuálnost: 13.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro zavedenou českou stavební společnost v Ostravě hledáme dělníky na stavbu. Nástup je ihned do kmene.
Budete pracovat na zednických, betonářských, vrtných a obkladačských prací Měli byste mít zkušenost se čtením výkresové dokumentace Pracuje se na ranní směny (víkendy jsou volné) Přeprava na místo zakázek firemním autem

Požadujeme

SŠ s vyučením Znalost čtení výkresové dokumentace Řidičský průkaz sk.B je výhodou Praxe v oboru stavebnictví Fyzická zdatnost Zodpovědnost k dané práci a spolehlivost v docházce

Nabízíme

Mzda 30.000 Kč + příplatky dle zákoníku práce Měsíční prémie Nástup přímo do kmene Pouze ranní směny, víkendy volné 13. plat Slevy na stavební materiál Příspěvek na dovolenou Příspěvek na stravné Smlouva na HPP
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl