Typ nabídky

Minimální mzda

Stavebně investiční inženýr (45.-55.000 Kč)

referenční číslo: 41136 | aktuálnost: 03.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovanou školu se zaměřením na stavebnictví? Chcete se podílet na zajímavých projektech a rozšířit si obzory? Baví Vás organizace úkolů předprojektové a projektové přípravy?

Pak hledáme právě Vás!

Prosperující společnost hledá posilu na pozici:
STAVEBNĚ INVESTIČNÍ INŽENÝR (45.-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení investiční akcí, zajišťování výběrových řízeni v rámci investičních projektů
  • Komunikace s dodavateli
  • Zpracování posudků k nabídkám na realizaci/přípravu
  • Pravidelní komunikace se zákazníky
  • Analýza zákaznických požadavků
  • Technický dozor při realizaci
  • Odhalování chyb a navrhování zlepšení

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání - technické obory (stavebnictví)
  • Anglický jazyk výhodou
  • Zkušenosti s realizací staveb výhodou
  • Znalost a čtení projektové dokumentace

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na penzijko
  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné volání
  • Místo výkonu práce: Teplice

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura