Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí / Stavební technik

referenční číslo: 53548 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti TECHO CB, s.r.o. hledáme kolegu/kolegyni na pozici Stavbyvedoucí pro pozemní stavby se zaměřením na střešní pláště a fasády. Pokud máte praxi v oblasti stavebnictví a hledáte stabilní práci v přátelském kolektivu, dejte nám o sobě vědět!
Samostatné řízení více stavebních zakázek současně Příprava podkladů pro fakturaci Zastupování společnosti vůči objednavateli, projektantovi Jednání s dodavateli materiálů, se subdodavateli Kontrola průběhu zakázek Řízení a koordinování pracovníků na denní bázi Lokalita Jihočeský kraj, příp. Praha

Požadujeme

Praxi v oblasti stavebnictví Řidičský průkaz sk. B Min. SŠ vzdělání Autorizaci (autorizovaný technik nebo autorizovaný inženýr) Samostatnost a komunikativnost

Nabízíme

Stabilní práci na plný úvazek, případně na IČO Pravidelné prémie za každý dokončený projekt Služební automobil Stravenkový paušál Smlouvu na dobu neurčitou Flexibilní pracovní dobu Profesionální zaškolení a poskytnutí potřebných školení, kurzů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura