Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí - služební auto + bonusy

referenční číslo: 52641 | aktuálnost: 31.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením stavby a vyznáš se v pozemních stavbách? Jste zodpovědný, samostatný a umíte vést lidi? Super! Vás právě hledáme! Pošlete mi svůj životopis. Vhodné pro uchazeče z Královehradeckého či Pardubického kraje.
Tvorba harmonogramu stavby, řízení stavby dle projektové dokumentace. Jedná se o projekty, rodinných, bytových domů či občanské vybavenosti. Komunikace se subdodavateli. Řízení stavebních prací dle plánu. Dohled nad dodržováním technologických postupů. Zodpovědnost za dodržení rozpočtu stavby. Odpovědnost za BOZP.

Požadujeme

stavební vzdělání praxe na obdobné pozici ochota cestovat řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Služební auto i k soukromým účelům Flexibilní pracovní dobu Telefon a notebook Roční / kvartální bonusy 5 týdnů dovolené neformální pracovní prostředí stravenky pohodový šéf se kterým se na všem domluvíte Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura