Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí s autorizací | dopravní stavby

referenční číslo: 53365 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nově hledáme kandidáty s odbornými zkušenostmi v oblasti dopravních staveb. Pro zkušené stavbyvedoucí nabízíme příležitost uplatnit své dovednosti v inspirativním mladém kolektivu. Pokud tě tato nabídka zaujala, neváhej nám zaslat váš životopis!
Řízení projektů dopravních staveb Dohled a koordinace práce dodavatelů Odpovědnost za bezpečnost na stavbě

Požadujeme

Min. SŠ stavebního směru Autorizace Praxe min. 5 let Orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

Atraktivní mzdu Pružná pracovní doba Služební automobil i k soukromým účelům Mobil a notebook Stravenky Další firemní benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura