Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí pro Mladoboleslavsko

referenční číslo: 2000235048 | aktuálnost: 29.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, stavební společnost, která se zabývá ucelenými dodávkami staveb různého obsahu na klíč, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí.

Náplň práce:

  • Řízení realizace staveb ve všech fázích výstavby až po kolaudaci stavebních objektů
  • Vedení stavebního deníku s investorem a jednotlivými subdodavateli
  • Poptání činností a materiálu v souladu se sestaveným harmonogramem
  • Koordinace a řízení zaměstnanců, kontrola kvality prováděných prací a rozpočtů stavby
  • Jednání s klienty, technickými dozory a projektanty
  • Zodpovědnost za dodržování technických a právních předpisů
  • Kontrola, schvalování a podepisování došlých faktur
  • Spolupráce s oddělením přípravy a kalkulace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • Praxi na obdobné pozici – středoškoláci min. 5 let, vysokoškoláci min. 2 roky
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • Řídící a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností v rozpětí 70 000 - 100 000 Kč
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Zaměstnání na HPP/IČO
  • Stravenkový paušál / občerstvení na pracovišti / příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Mobilní telefon / notebook / auto – i k soukromým účelům
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní akce, vzdělávací kurzy, školení
  • Bonusy/prémie
  • Lokalita: Mladá Boleslav a okolí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 70 000 - 100 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kosmonosy,

Region: Středočeský kraj

Obor: Reality

Profese: mistr, stavbyvedoucí, stavební dozor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

Oblíbené nabídky (1)