Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí – pozemní stavby (od 50.000 Kč)

referenční číslo: 55981 | aktuálnost: 22.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený Stavbyvedoucí, rád organizujete práci na stavbě a jste vůdčí typ? Máte zkušenosti se stavbami průmyslových nebo logistických hal? Chcete pracovat v nadnárodní a stabilní společnosti?

Tak neváhejte a zašlete mi své CV ještě dnes!

Společnost působící v oblasti pozemního stavitelství nyní hledá do svého týmu posilu na pozici:

STAVBYVEDOUCÍ – POZEMNÍ STAVBY (od 50.000 Kč)

Náplň práce

  • organizace svěřeného týmu na stavbě
  • koordinace subdodavatelů
  • kontrola dodržování předpisů a procesů
  • vedení stavebního deníku + odpovídající legislativa
  • dohled nad kvalitou odvedení práce

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • zkušenosti na stejné pozici
  • znalost příslušné legislativy
  • ochotu cestovat
  • autorizace ČKAIT výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Roční odměny
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na stavování a volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sídlo společnosti: Praha
  • Místo výkonu práce: Česká republika (dle aktuálních projektů)

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura