Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí na realizaci staveb v souladu s projektovou dokumentací

referenční číslo: 2000218818 | aktuálnost: 15.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která vznikla s cílem dělat Brno hezčí – stavbami, které nejen vypadají světově, ale hlavně vydrží plnit svůj účel věky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucí na realizaci staveb v souladu s projektovou dokumentací.

Náplň práce:

  • Zabezpečování realizaci staveb v souladu s projektovou dokumentací
  • Dodržování harmonogramu stavby
  • Kontrola kalkulací stavby
  • Hlídání vstupní kontroly materiálů
  • Kontrolování výstupů subdodavatelských dodávek
  • Připravování podkladů pro fakturaci
  • Zajišťování podkladů pro přejímací řízení vlastních dodávek i subdodavatelů
  • Vedení přehledu vad a nedodělků a mnoho dalších

Požadujeme:

  • Vzdělání stavebního směru, autorizace ČKAIT vítaná a nějakou tu zkušenost z praxe
  • Kolegyni/kolegu, která/ý si rozumí s počítačem a zároveň se vyzná ve stavební legislativě
  • Samostatnou jednotku a týmového hráče v jednom
  • Aktivního řidiče/řidičku, který/á se nebojí cestování po kraji

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých a různorodých stavebních projektech – každý den bude pestrý
  • Možnost profesní podpory
  • Auto a mobilní telefon
  • Setkávání se i mimo firmu, nabídka akcí a zábavy je široká
  • Místo výkonu práce: Brno – Dolní Heršpice
  • Pokud vás pozice zaujala, budeme rádi, když nám pošlete životopis, a my se s vámi co nejdříve spojíme

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 45 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Reality

Profese: stavbyvedoucí, stavební dozor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce