Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí| Mosty, silnice, železnice, pozemní stavby

referenční číslo: 53624 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do velké nadnárodní stavební společnosti na Frýdecko-Místecku hledáme stavbyvedoucí, kteří mají zkušenosti s pozemními, mostními, silničními nebo železničními stavbami.
* Zajištění efektivního průběhu stavebních prací v souladu s projektovou dokumentací a stanovenými termíny. * Koordinace pracovníků a zajištění potřebných zdrojů pro realizaci. * Pravidelná kontrola práce subdodavatelů a jejich dodržování stanovených standardů kvality a termínů. * Odpovědnost za kvalitu prováděných prací a případné řešení nedostatků a nedokončených prací. * Spolupráce s technickým dozorem investora. * Kontrola dodržování BOZP.

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání stavebního směru
  • Zkušenost z obdobné pozice podmínkou
  • Nutná orientace v technické dokumentaci
  • Spolehlivost, loajálnost, asertivní jednání a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

* Zázemí velké a stabilní společnosti * Roční prémie * 25 dní dovolené * Příspěvek na penzijní připojištění * Vzdělávací kurzy a pravidelná školení * Každoroční zvyšování mezd * Firemní akce * Možnost ubytování * Stravenkový paušál
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura