Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí - městské zakázky

referenční číslo: 53438 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilní společnosti, která se stará o městské zakázky - jedná se zejména o drobné výstavby (rekonstrukce apod.) a údržbové práce např. na místních komunikacích a chodnících, v bytech, na veřejném osvětlení apod., hledáme nového kolegu, který bude zodpovídat nejen za tyto zakázky, ale i za stavební četu. Pokud máte praxi v oblasti stavebnictví a hledáte fajn stabilní dlouhodobou práci, tak mi o sobě dejte vědět!
Vedení stavební skupiny pracovníků na drobných i větších stavebních akcích Spolupráce na administrativě těchto zakázek Příprava podkladů pro fakturaci Jednání s dodavateli materiálů, se subdodavateli Spolupráce s vedoucím stavebních činností a údržby

Požadujeme

Máte praxi v oblasti stavebnictví/údržby Jste aktivním řidičem skupiny B Výhodou je znalost rozpočtových programů Jste komunikativní, zodpovědný a je na Vás spoleh!

Nabízíme

Stabilní práci na plný nebo zkrácený úvazek (dle Vašich požadavků) Roční odměny Smlouvu na dobu neurčitou Příspěvek na penzijní pojištění Stravenkový paušál 5 týdnů dovolené Příspěvky na dovolenou Nastoupit můžete ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura