Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí m/ž (45-65.000 Kč)

referenční číslo: 42350 | aktuálnost: 08.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání ve stavebním oboru? Máte už nějakou praxi nebo naopak hledáte první pracovní příležitost? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete životopis!

Mezinárodní stavební společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:
STAVBYVEDOUCÍ m/ž (45-65.000 Kč)

Náplň práce

  • Koordinace a řízení stavebních prací
  • Rozdělování a kontrola práce pracovního týmu a činnosti subdodavatelů
  • Kontrola a inventarizace materiálu
  • Kontrola provedených prací
  • Kontrola dodržování technologických postupů stavby
  • Zajištění materiálového a technického zabezpečení stavby
  • Přebírání a předávání staveniště
  • Komunikace s investorem a dodavateli stavby
  • Evidence příslušných dokladů a vedení stavební dokumentace

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání ve stavebním oboru
  • Praxi na obdobné pozici - výhodou
  • Znalost a orientace v projektové dokumentaci
  • Znalost práce na PC a Microsoft Office
  • Samostatnost při řešení svěřených úkolů
  • ŘP skupiny B (aktivní)

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Penzijko a stravenky
  • Notebook, mobilní telefon
  • Výuku cizích jazyků na pracovišti
  • Pravidelné školení a vzdělávání
  • Možnost ubytování
  • Místo výkonu práce: Plszeňsko
  • Nástup možný: IHNED

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura