Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí - dopravní stavby (50-70.000 Kč)

referenční číslo: 38221 | aktuálnost: 09.11.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš zkušenosti s řízením stavby a vyznáš se v dopravních stavbách? Jsi zodpovědný, samostatný a umíš vést lidi? Super! Tebe právě hledáme!

Pošli nám svůj životopis a budeš:

STAVBYVEDOUCÍ - DOPRAVNÍ STAVBY (50-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení stavby podle projektové dokumentace
  • Organizace práce podřízených
  • Dohled nad dodržováním technologických postupů
  • Odpovědnost za BOZP

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru dopravních staveb
  • Praxe na obdobné pozici
  • Ochota cestovat
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Telefon a notebook
  • Roční / kvartální bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Lokalitu: Vysoké Mýto

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura