Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí - automobil i k soukromým účelům

referenční číslo: 53999 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro stavební společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti pozemního stavitelství, hledáme zkušeného stavbyvedoucího, který bude hrát klíčovou roli v úspěšné realizaci stavebních projektů. Zakázky se realizují především v okolí Českého Těšína, Karviné, Havířova, Frýdku-Místku a okolí, nemusíte tedy nikam daleko cestovat. :)
Samostatné vedení stavby a podřízených Vedení stavebního deníku Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, pracovní kázně, BOZP a PO Zodpovědnost za harmonogram a kvalitu provádění

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru Minimálně 5 let praxe na pozici stavbyvedoucího Autorizace v oboru pozemních staveb výhodou

Nabízíme

Služební automobil i k soukromým účelům Služební telefon Stravenky do mzdy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura