Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí

referenční číslo: 53255 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Místo výkonu práce – Chabařovice
· koordinace staveb od přípravné fáze, přes realizaci stavby a její dokončení · dodržování platných norem, zákonů a interního popisu staveb · koordinace činnosti odborných techniků, konzultantů, zaměstnanců a subdodavatelů · kontrola a dohled na dodržování kvality a hospodárnosti · v rámci řízení stavebních činností sledování nasazení mechanizace, dopravy, nasazení pracovníků, dodávek materiálu · evidence korespondence, dokumentace, záznamů jakosti

Požadujeme

· SŠ vzdělání technického/stavebního směru
· řidičský průkaz sk. B
· podmínkou praxe min. 5 let ve stavebnictví, praxe na obdobné pozici výhodou
· vysoké pracovní nasazení, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, schopnost týmové práce, plánování a organizace práce
· autorizace v oboru výhodou

Nabízíme

· zázemí stabilní české stavební společnosti · dobré mzdové podmínky, roční bonusy · osobní automobil, mobilní telefon, notebook, stravné · týden dovolené navíc · zvýhodněné mobilní volání i pro rodinné příslušníky · možnost osobního a profesního rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura