Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí

referenční číslo: 6412ea5874592fa7a70c5724 | aktuálnost: 23.05.2023

VALENS, s.r.o.

Hledáme stavbyvedoucího pro naše železobetonové stavby a konstrukce v Jihomoravském kraji.

Náplň práce

  • řízení tesařů a železářů
  • jednání se subdodavateli

Požadujeme

• Minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru, nejlépe ve stavebnictví
• Preferujeme zkušené stavaře se znalostí práce na železobetonových monolitických stavbách
• Zodpovědnost, přesnost, svědomitost
• Schopnost řídit a kontrolovat své podřízené
• Aktivní přístup k řešení problémů
• Základní znalost práce na PC
• Aktivní řidič
• Znalost výkresové dokumentace (stavební)

Nabízíme

• Hlavní pracovní poměr
Dobré platové ohodnocení
• Případně zaučení, pokud jste zatím bez praxe
• Pravidelné proplácení cestovních náhrad
Dovolená - 25 dnů
• Práce na zajímavých projektech v ČR, především v Brně a okolí (bytové domy, průmyslové stavby)
• Nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo pracoviště: Kollárova 634, Kroměříž, 76701

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Technika, elektrotechnika

Profese: stavbyvedoucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita