Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí (60 - 80 000 Kč/měsíčně)

referenční číslo: 56955 | aktuálnost: 23.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se vedením výstavby komerčních prostor, obytných prostor či jiných projektů v oblasti realit?

Pokud ano, tak pro vás máme zajímavou příležitost v ryze české menší rodinné společnosti působící v oblasti výstavby developerských projektů.

Mají za sebou úspěšně dokončených několik desítek realizací v oblasti bytové a administrativní výstavby, novostaveb a developerských projektů.

Česká developerská společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:

Stavbyvedoucí (60 – 80 000 Kč/měsíčně)

Náplň práce

• Vedení přípravy a realizace svěřené stavby
• Plánování, organizace a řízení stavebních projektů.
• Koordinace práce týmu stavebních dělníků, subdodavatelů a dodavatelů.
• Zajištění dodržování stavebních předpisů, bezpečnostních norem a postupů, kontrola BOZP
• Monitorování pokroku stavby a řešení případných ad hoc problémů
• Komunikace se zákazníky a vedením společnosti ohledně průběhu stavby.
• Zajištění kvality provedených prací a dodržení stanovených termínů.
• Příprava a aktualizace potřebné dokumentace a reportů.

Požadujeme

• Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví
• Předchozí zkušenosti jako stavbyvedoucí nebo na obdobné pozici.
• Schopnost plánovat, organizovat a řídit stavební projekty
• Dobré komunikační dovednosti, abyste mohli efektivně komunikovat s týmem, subdodavateli a klienty.
• Znalost stavebních předpisů, bezpečnostních norem a postupů.
• Angličtina na úrovni B1
• uživatelská znalost MS Office, orientace v MS Project
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• Služební vůz
• Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
• Přátelský kolektiv
• Možnost spolupráce formou IČO nebo zaměstnanecké smlouvy
• Vzdělávací kurzy a školení

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura