Typ nabídky

Minimální mzda

Statik - zemedělské celky (okolo 45.000 Kč)

referenční číslo: 49605 | aktuálnost: 06.02.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání a rádi by jste ho uplatnili ve velké investiční společnosti zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti investic do zemědělství - především v živočišné výrobě a v obnovitelných zdrojích energie? Pak je tohle nabídka přesně pro Vás:

STATIK - ZEMEDĚLSKÉ CELKY (okolo 45.000 Kč)

Náplň práce

  • práce na projektových dokumentacích stavebních objektů (zemědělské objekty)
  • dimenzování stavebních konstrukcí – statické výpočty
  • spolupráce s projektanty pozemních staveb a technologií
  • administrativa

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělávání technického směru (v oboru konstrukce a statika staveb výhodou)
  • praxe výhodou, nikoli podmínkou
  • zkušenosti s kreslením v AutoCADu
  • zájem učit se a rozvíjet se, samostatnost, odpovědný přístup
  • řidičský průkaz skupiny B - služební cesty v rámci ČR

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci
  • mobilní telefon a notebook i k soukromému užívání
  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • zázemí stabilní a silné firmy
  • místo výkonu práce: Svitavsko

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura