Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Statik se služebním autem (55-80.000 Kč)

referenční číslo: 56142 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme šikovného statika z prostředí pozemních či dopravních staveb! Chcete pracovat v moderní společnosti s možností podílet se na zajímavých mezinárodních projektech? Chcete mít možnost se kariérně posouvat? Výborně!

Dejte nám o sobě vědět a zjistíte více o pozici:

STATIK SE SLUŽEBNÍM AUTEM (55-80.000 Kč)

Náplň práce

  • Statické výpočty
  • Návrh konstrukčního řešení objektů a jeho posouzení
  • Autorský dozor projektů
  • Vytváření projektové dokumentace
  • Práce samostatně i ve spolupráci v týmu

Požadujeme

  • VŠ stavebního oboru se zaměřením na statiku pozemních či dopravních staveb
  • Výhodou autorizace v oboru Statika
  • Znalost programů SCIA, Fine, GEO
  • Orientaci v oblasti sanací konstrukcí
  • Praxi na obdobní pozici
  • Ochotu se nadále vzdělávat
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Moderní technologie a programy
  • Roční bonusy
  • Podporu od vedení i kolegů, precizní zaučení
  • Moderní kancelářské prostory
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Možnost pracovat z domu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Individuální rozvržení práce
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvky na sport, kulturu i zdraví
  • Lokalitu: Praha

Mzda: 55 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura