Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

STATIK – řešení pro hru a fitness

referenční číslo: 53511 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš vystudovanou stavařinu a rozumíš statickým analýzám a výpočtům? Ať už máš praxi nebo hledáš svoji první pracovní příležitost, mám pro tebe skvělou pracovní nabídku ve firmě, která má jedinečnou firemní kulturu a tvoji práci férově ocení! Do designerského týmu hledáme nového parťáka na pozici Statik.
zpracovávání příslušných statických analýz a výpočtů spolupráce s konstruktéry při navrhování a úpravách dětských hřišť (používané materiály: dřevo, lana, ocel) tvorba prototypů a testování jednotlivých řešení (komunikace s dodavateli a interními odděleními) práce v programech jako je RFEM, Ansys, Scia apod. příprava technické dokumentace

Požadujeme

má vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru se zaměřením na statiku vyzná se v příslušných normách zatížení konstrukcí a návrzích ocelových/dřevěných konstrukcí a jejich založení umí pracovat v konstrukčních programech (AutoCAD, SolidWorks, RFEM nebo Scia) a rozumí výkresové dokumentaci je týmový hráč a potáhne s námi za jeden provaz má angličtinu na komunikativní úrovni – pravidelná spolupráce se zahraničními kolegy

Nabízíme

příležitost pracovat na produktu, který podporuje hravost a aktivní životní styl fajn tým kolegů, ze kterých se stanou tvoji přátelé možnost spolupráce v rámci mezinárodního týmu flexibilní pracovní dobu, možnost občasného home office týden dovolené nad rámec zákona Multisport kartu, kafetérii kurzy cizího jazyka dotované stravné
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura