Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Statik do vývoje produktů (45-60.000 Kč)

referenční číslo: 48538 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš znalosti statických výpočtů a zálibu v konstrukci? Hledáš kreativní práci, která tě bude bavit? Dorozumíš se anglicky a jsi týmový hráč? Chceš zjistit více o pozici? Super!

Pošli nám svůj životopis a začni pracovat na pozici:

STATIK DO VÝVOJE PRODUKTŮ (45-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Práce ve vývoji nových produktů
  • Pevnostní výpočty
  • Statické analýzy
  • Konstrukce prvků
  • Analytické výpočty
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce na testování produktů
  • Spolupráce v týmu i s dalšími odděleními

Požadujeme

  • VŠ ideálně stavebního směru
  • Znalost statických výpočtu
  • Zkušenosti s návrhem ocelových / dřevěných konstrukcí
  • Orientace v RFEM / nebo v jiném programu
  • Znalost konstrukčních programů
  • Znalost výrobních technologií výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost částečně pracovat z domu
  • Podpora v kariérním růstu
  • Možnost služebních cest do zahraničí
  • Příspěvky na vzdělávání
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Pracovní zařízení
  • Lokalitu: Brno

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura