Typ nabídky

Minimální mzda

Staň se součástí týmu VZV řidičů a vydělej si až 30 000 Kč za měsíc

referenční číslo: 54681 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy v Karviné, jejíž hlavní činností je vývoj a výroba regálových systémů nejvyšší kvality pro skladování paletovaného nebo drobného zboží, hledáme řidiče VZV. Jestliže hledáte stabilní, jistou práci v moderním zázemí, je táto nabídka právě pro Vás.
Vychystávání materiálu pro různé oddělení Manipulace s materiálem ve venkovních i vnitřních prostorech Práce s ručním a mechanizovaným nářadím Práce se skenerem SAP/MES Balení výrobků Provádění inventur Vedení a vypisování požadované dokumentace

Požadujeme

Platný VZV průkaz podmínkou Vyučení v technickém oboru – případně praxe Fyzická zdatnost se Vám bude hodit (práce ve stoje, ve výškách) Ochota pracovat ve 3 směnném režimu (Ranní – Odpolední – Noční) Vlastníte jeřábnický průkaz? Skvělé, i ten můžete u nás využít

Nabízíme

Měsíční mzda až 30 000 Kč + náborový bonus 30 000 Kč Docházkový bonus až 4400 Kč Výkonnostní bonus do výše až 10 % z průměru Stravenky ve výši 145 Kč za odpracovanou směnu 5 týdnu dovolené Možnost převodu pod kmen Týdenní zálohy při plné docházce Výhodou oprávnění “vazač břemen”, “jeřábník”
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)