Typ nabídky

Minimální mzda

Staň se součástí týmu automechaniků!Možnost ubytování #3HLNn

referenční číslo: 65fa9c1039954a446b268703 | aktuálnost: 22.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zkušenosti se servisem aut a chcete získat stabilní a zajímavou práci na jednu směnu s motivujícím finančním ohodnocením až 52 000 Kč? Auta jsou Vaší vášní a rád/a byste se stal/a součástí menšího rodinného servisu? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat! Hledáme šikovnou posilu na pozici automechanika. Nástup je možný ihned a je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnání. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.
Náplň práce:
- Údržbářské, opravárenské a seřizovací práce nákladních vozidel a dodávek
- Diagnostika závad
- Poskytování předprodejního servisu vozidel
- Instalace specializovaného vybavení podle požadavků zákazníka

Požadujeme

- Praxi na obdobné pozici
- Technickou zdatnost a zájem o práci s automobily
- Pečlivost a manuální zručnost, fyzická zdatnost

Nabízíme

- Zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe
- Práce na jednu směnu (s možností plně hrazených přesčasů či víkendů)
- Možnost ubytování
- Dotované stravné
- Pravidelné školení a vzdělávání v oboru
- Zázemí moderní a stabilní společnosti s příjemnou rodinnou atmosférou
- Pohodovou práci v menším týmu automechaniků

Mzda: 40 000 - 52 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity