Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stájníci - strojníci

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29236460765 | aktuálnost: 02.05.2024

Valašské ZOD, družstvo

Upřesňující informace

Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE: řízení traktoru a nakladače, péče o skot.
POŽADUJEME: ŘP sk. T, strojnický průkaz výhodou - možnost doplnění kvalifikace, kladný vztah ke zvířatům.
NABÍZÍME: penzijní připojištění, příspěvek na stravování, roční prémie, další benefity, možnost doplnění kvalifikace.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 603 562 543 mezi 6:00 - 14:30, e-mailem na adresu vzod.zasova@vzod.cz nebo osobně na adrese Zašová 622, mezi 6:00-14:30.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 622, Zašová, 75651

Region: Zlínský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy