Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Správci IT

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29243840719 | aktuálnost: 04.05.2024

ZLIN AERO a.s.

Správci IT

Upřesňující informace

Životopis
Jaká je hlavní náplň práce?
o Podpora zaměstnanců v oblasti IT (na místě i vzdáleně).
o Instalace, konfigurace, správa a údržba koncových stanic, příslušenství a
software.
o Správa sítě, síťových prvků, serverů a dalších ICT technologií.
o Monitoring, detekce problémů a výpadků a jejich odstraňování.
o Zajištění zabezpečení, zálohování a obnovy dat.
o Vytváření a aktualizace dokumentace a manuálů.
o Podílení se na zajímavých projektech v oblasti IT.

Jaké máme požadavky?
o SŠ, VŠ vzdělání (technický, IT obor výhodou).
o Řidičský průkaz skupiny B.
o Znalost AJ (alespoň na úrovni základní písemné komunikace a čtení
dokumentací).
o Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (Windows, Office, Teams).
o Znalost administrace operačních systémů Windows, Windows Server, Linux.
o Samostatnost, kreativita, pečlivost, ochota se vzdělávat, týmová spolupráce,
logické myšlení a rozhodování, komunikativnost.

Co můžeme nabídnout?
o Rozvíjíme potenciál zaměstnanců prostřednictvím vzdělávacích kurzů.
o Umožňujeme pružný začátek a konec pracovní doby.
o Přispíváme na stravování, máme vlastní jídelnu.
o Poskytujeme příspěvek na dopravu.
o Pořádáme nezapomenutelné zaměstnanecké akce.
o Odměny za pracovní / životní jubilea.
o a mnoho dalších...

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Letiště 1887, Otrokovice, 76502

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita