Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Správce webu - IT analytik / správkyně webu - IT analytička

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29248040722 | aktuálnost: 03.05.2024

EURONA s.r.o.

Upřesňující informace

Společnost EURONA s.r.o., český výrobce tělové a bytové kosmetiky, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: správce/správkyně webu - IT analytik/analytička.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: administrace webu, nahrávání produktů, textů atd.; tvorba directmailů a ostatních notifikačních upozornění; správa sociálních médií, vyhodnocování kampaní / příspěvků; podíl na tvorbě akcí, textů, korektur a zadání pro grafiky; podíl pro IT v rámci interní technické podpory.

Požadavky: výborná znalost českého jazyka, výborná znalost práce na PC, tah na branku, odpovědnost, zkušenosti v oblasti správy soc. sítí, webových stránek atd.

Zaměstnavatel nabízí: možnost finančního růstu, stravenky 100 Kč/den po zkušební době, příspěvek na penzijní / životní pojištění.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Poznámka k jazykovým znalostem: výborná znalost

Požadujeme

Práce s PC výborná znalostPHP_EOLJiné zkušenosti v oblasti správy soc. sítí, webových stránek atd.PHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 261, Červený Kostelec, 54941

Region: Královéhradecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy