Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Správce / správkyně majetku - vhodné i pro OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29030960736 | aktuálnost: 28.04.2024

Filipa, a.s.

Upřesňující informace

Požadavky:
- zkušenosti s řemeslnými pracemi
- zodpovědnost za kvalitu odvedené práce
- ochota k fyzické práci
- příjemné a vstřícné vystupování
- zájem o dlouhodobou spolupráci
- práce vhodná i pro OZP
- schopnost pracovat systematicky, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
- řidičský průkaz sk.B

Náplň práce:
- drobné opravy a montáže ve vnitřních prostorech
- venkovní práce
- zajištění bezpečnosti přístupových cest
- spolupráce s vedoucím provozovny

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené

Pozice vhodná i pro OZP a TZP.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Lázeňská 184, Lázně Bělohrad, 50781

Region: Královéhradecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený