Typ nabídky

Minimální mzda

Správce / správkyně informačních a komunikačních technologií

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28984840728 | aktuálnost: 16.05.2024

Vězeňská služba České republiky

Upřesňující informace

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
Platové podmínky:
- 11. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění a v závislosti na dosažené praxi + zvláštní příplatek.
Náplň práce:
- konfigurace, správa a údržba sítí LAN a WAN, HW výpočetní techniky
- zkušenosti s administrací Windows Active Directory
- zkušenosti s administrací serverových systémů Windows a virtualizací VMware
- servis, administrace a obsluha PC (rozhraní Windows 10/11)
- zajišťování reprodukce a obměna HW
- zajišťování dodavatelských oprav a profylaxe výpočetní techniky
- všeobecný rozhled v IT problematice
- základy počítačové bezpečnosti
- komunikační schopnosti, aktivní přístup, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
- podpora koncových uživatelů a operativní řešení problémů a požadavků
- vedení majetkové evidence výpočetní techniky
- práce v kancelářských a agendových aplikacích (MS Office, spisová služba, apod.)
- trestní bezúhonnost

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Hradební 860/7, Hradec Králové, 50003

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Absolventy